08 Kasım
#12926868

Samsung Telefon  S7 Problemleri!

Aldığım S7 telefonum kronik sorun nedeniyle mürekkebini akıttı hiçbir darbe olmamasına karşı diğer sorunu ise sim yuvası zor açılıyordu. Mürekkep akması nedeniyle servise gitti pil, ekran ve istemediğim halde yazılımda sorun olmamasına karşı upgrade yaptılar (Sanki biz güncellemeyi bilmiyoruz) ve servisten 2-3 ay sonra telefon kafasına göre reset atmaya başladı, düşünün önemli bir şey konuşuyorsunuz telefonda reset atıyor, kapanıyor. Bir de servisten sonra ısınma problemi olmaya başlamıştı, bildiğiniz telefon patlayacak gibi elinizde tutmaya korkuyorsunuz.


Video izleyemiyorum zaten sürekli kapandığı için pil ölmüştü ve izlerken daha çok ısınıyordu. Kesinlikle yağmurda bile dışarı çıkarmadım keza zaten telefon suya ve toza dayanıklı. Sonra işte küçük yeğenim (5 yaşında) yerde otururken elinden düşürdü ve ekran çatladı ona rağmen çalışıyordu ve bugün telefon çalışıyor hiç görüntü yok ve bu telefon garantili arkadaşlar. Gittim aynı servise bir tane kadın koymuşlar (MTA Bakırköy Samsung servis) telefona bakar bakmaz 700 TL diyor sorunlarımı dinlemeden... Telefon servisten sonra otomatik yan dönmüyordu bu da var tabi ki olmaz mı? Film veya bir video izleyeceğim ama ekran yan dönmüyor.


Samsung telefon departmanı kötü arkadaş, siz SSD, RAM, bellek yapın. SSD, RAM, bellekler hepsini kullanıyorum kaç yıldır sorun çıkmadı ama bu telefon beni yordu artık. S7 önce S6 kullanıyordum onda hiçbir sıkıntım çıkmadı 4 yıl rahat kullandım ama bu kronik sorunlu telefonu ya aynısından verin ya da tamamen yapın bir de ücret istiyorlar kabaca. Rakiplerinizi biraz örnek alın. Servis çalışanları tabi para kazanacak ama bu sorunlu hanımefendi sorunlu! Telefon + mailden ulaşmaya çalışırsanız memnun olurum, telefonum yok sayenizde.

Samet Samet 1.268 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi08 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları