Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Samsung Telefon S21 5G Video Sorunu

profile
29 Mayıs
646

Geçen yıl satın aldığım Samsung S21 5g telefonum ile çektiğim veya oynatmaya çalıştığım videolarda inanılmaz bir donma, kesilme problemi yaşıyorum. Ayrıca çekerken sorun olmayan videoların kalitesi de kaydedildiği anda düşmekte şikayetimin giderilmesini rica ediyorum

Samsung Telefon Logo
29 Mayıs 17:54

Benzer Şikayetler

Samsung Note 20 Ultra Kamera Flu Görüntü Çekiyor.

profile
9 saat önce
-

Media Markt'tan 2022 Aralık ayında Samsung Note 20 Ultra bir telefon satın aldım yaklaşık 4 ay hiçbir sorun yaşamadan kullandım fakat 4 ay sonra kamerası flu çekmeye başladı. Gelen güncelleme sonrası telefon bu duruma geldi. Özellikle fotoğraf ve video çekmek için almıştım şu an telefonu kullanmak d...

Samsung Telefon Videolarda Donma Sorunu

profile
1 hafta önce
336

Telefonum S21 FE alalı üç ay oldu. Videolarda kasma ve donma var, seslerde kesik kesik geliyor. Bu sorun çözülsün lütfen. Diğer resim çekme falan güzel, çok severek almıştık. Yazık, neredeyse pişman olacağım. Bakıyorum, şikayetlerin çoğu bu yönde. Bu sorun çözülürse süper telefon.

Samsung Telefon Samsun S21 Fe De Video Donma Sorunu

profile
4 hafta önce
679

Samsun S21 Fe De Video Donma Sorunu. Galerimdeki ve Instagram'daki veya diğer videolar da donma sorunum var. Hiçbir videoyu doğru düzgün izleyemiyorum. Video çekerken de ses gidiyor. Telefonun video kısmını kullanıyorum. 2 haftadır bu sorunu yaşıyorum.

1 Yorum

Samsung Telefon Telefon Flaşı Çok Kotu

profile
15 Ağustos
244

Merhabalar a53 kullanıcısıyım. Flaşla video çok bulanık ve çok kötü çekiyor. Yeni aldım telefonu ama video ve flaşla fotoğraf asla çekemiyorum bunun sorununun çözülmesini çok isterim. Telefonun kendisinden memnunum ama çok kötü bir çekim kalitesi var, flaş kullanamıyorum.

Samsung Telefon Videolarda Donma Sıkıntısı

profile
29 Temmuz
228

Samsung telefonla çektiğim video donma sıkıntısı yaşıyorum ayrıca Instagram ve Face'de video Real izlerken aynı sıkıntıyı çekiyorum telefonum s21 Ultra üst düzey bir telefon bu sıkıntı nasıl geçer bilmiyorum. Büyük ihtimalle 10 yildir kullandığım marka olan Samsung'a güle güle diyeceğim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Samsung Telefon Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 26 dk
Benzer Şikayet Yaz