Samsung Telefon ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
Cep Telefonu Ürün İncelemeleri
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Samsung Telefon S20 Fe Şarj Sorunu

252
Aynur
Aynur 17 Eylül 2022 23:59

Samsung s20 fe kullanıcısıyım. Alala 3. Gün şarjı çok çabuk bitiyor yarım gün zor dayanıyor ve bugün sabah 7 gibi şarja taktım saat dokuzda kalktığımda yüzde 85 de takılı kalmış durumda taktım çıkardım olmuyor bir dakika sonra yüzde 84e düştü tekrar şarja taktım şarj oluyor olarak gösterdi yüzde 85 oldu yine durdu şarj etmedi bu kadar kısa zamanda böyle olması hayal kırıklığına uğrattı iade de olmuyor gereken yapılmasını arz ederim.

Samsung Telefon Logo
Samsung Telefon18 Eylül 2022 10:50
Cep Telefonu Ürün İncelemeleri
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Benzer Şikayetler

profile
350
3 hafta önce

Samsung S20 Fe Dosyalarım Açılmıyor. Emojiler Gözükmüyor.

Samsung s 20 fe 1 ay önce aldığım telefonumda güncellemeleri yapmama rağmen dosyalarım açılmıyor. Aynı zamanda Instagram DM de emojileri kullanamıyorum. İndirilen dosyalara acil ulaşmam gerekiyor. Mağduriyetimin acil giderilmesini rica ediyorum. Daha önce kullandığım Samsung telefonlarda yaşamadım.

  • profile
1 Destekçi
profile
843
3 hafta önce

Samsung Telefon Ballandıra Ballandıra Anlatıldığı Gibi Çıkmayan Telefon

Yıllardır Samsung kullanıcısıyım. İlk defa böyle bir telefona denk geldim. 1 hafta önce büyük bir hevesle Samsung S20 FE aldım ve büyük bir hayal kırıklığına uğradım. Telefonun dış görüntüsü güzel fakat kulaklık sesi çok az çıkıyor. Telefon çalarken çıkan sesin kendisine hayrı yok ki bana olsun. Kut...

Samsung Telefon Ballandıra Ballandıra Anlatıldığı Gibi Çıkmayan Telefon
  • profile
1 Destekçi
profile
297
29 Ocak

Samsung S20 Fe Galeri Görsel Sıralama Karışması

Samsung S20 Fe cihazımın galerisindeki fotoğrafların tarih sıralaması karışıyor ve işleri zorlaştırıyor. Aradığım şey bulamıyorum karman çorman oldu ve sırala özelliği kullanılmıyor bu durumda. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim Samsung telefonların genel sorunu sanırım.

profile
239
26 Ocak

Samsung S20 Fe İle Instagram Reklam Linkine Tıklayamıyorum

Bugün itibari ile Samsung S20 fe telefonumu kullanmaya başladım ancak Instagram ile ilgili ufak bir sorun yaşadım. Sayfaların hikayelerde verdiği linklere tıklayamıyorum tıklayınca tekrar beni kendi sayfama yönlendiriyor. Instagramı sildim geri yükledim fakat sorun yine devam ediyor. Telefon kaynakl...

profile
1.300
23 Aralık 2022

Samsung Telefon Samsun S20 Fe TV ' Ye Ekran Yansıtma Sorunu

Samsung s20 Fe cihazım ile son güncellemelerden sonra Akıllı TV ye ekran yansıtma yapamıyorum aratıyorum fakat TV'yi bulamıyor. Bunun için ne yapmam gerekiyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. İlk aldığım zamanlarda ekran yansıtma yapabiliyordum fakat artık yapamıyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .