2 g
Yorum Yap
#11580155

Samsung Telefon Müşteriye Terbiyesizlik!

Samsung firması müşterilerini saf yerine koymaktadır. 2016 senesinde Smart Switch yedekleme uygulamasının Windows 10 da çalışmadığını web sitesi üzerinden belirtmekte bu konu ile ilgili şikayetin 2 senedir bilinçli olarak çözülmediği açıktır. Tekrar yaşadığım bir sorun için 1'e 1 imaj almam gerektiği Smart Switch dışında yapılamadığı 2016 de servise gittiğinde yazılımın yüklenerek tüm kaybetmeme neden olunduğu aynı durumun halen daha devam ettiği ve tekrar yaşadığım teknik sorun sebebi ile servise göndermek zorunda kaldığım cihazın imajını yine alamadığım firmanın uluslararası bir firma olmadığı sitesindeki bilgiler ile ortadadır. Tarafıma arıza şikayetim ile ilgili arandığımda yine Smart Switch ile ilgili bilgi almak istediğimde yine sıfır bilgi sıfır özen ve çakma bir firma gibi hiçbir konudan anlamayan insanlar buluyorum. 2 sene önce bunlar konuşuldu dediğimde yine cevap ve bilgi yok. Batsın bunların global firma oluşu. Türkiye de resmen halka siz umrumuzda değilsiniz politikası güdüyorlar. 2 sene önce tarafıma yalanlar söylendiği de ortadadır.

Tanju Tanju 245 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi1 g

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

  • Tanju2 g

    Samsung firması bilinçli olarak hizmet vermediğini örtbas etmek için çağrı merkezi aramalarını engelleyerek bilgi ve hizmet verme zorunluluğunu yok saymaktadır. Bununla ilgili gerekli yasal kayıtlar alınıp gerekli yasal süreç başlatılacaktır. Firma açık ve net olarak hizmet alma haklarını ihlal etmektedir. t. C vatandaşlarının diğer ülkelerdeki insanların almış olduğu hizmetlere ulaşmaması için çaba sarfetmektedir.

  • Tanju2 g

    Ece isimli kişi tarafımı açık şekilde hakaret eder şekilde konuşmakta ve şikayet etseniz de tarafınıza ben döneceğim diyerek işlem kaydı açmadığı hakkında yedekleme yapılmaması için ellerinden geleni yaptıkları sorunları çözmektense müşterileri aptal yerine koydukları açıktır. Sorunları 2 senedir çözmedikleri ve yalanlar ile kandırdıkları açıktır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler