Samsung Telefon ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Erdem sonuçtan memnun

Cep Telefonu Ürün İncelemeleri
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Samsung Telefon Memnuniyetsizlik Ve Hayal Kırıklığı

3.030
Erdem
Erdem 30 Aralık 2022 00:24
Çözüldü
Erdem'in Teşekkür Mesajı
“.Son olarak Samsung çözüm merkezi C**** bey tarafından arandım ve tüm süreçler yeniden başlamış oldu. Epey bir zaman boşuna geçmiş oldu fakat sonunda problem çözüme kavuştu. Teşekkürler...”

Kasım ayı içerisinde Samsung ® bayisinden almış olduğum ( Galaxy z Fold 4 + 1 yıl kasko ve + s Pen li Kılıf ) ürünler içerisinde " s Pen li Kılıfı " 1 hafta içerisinde kullanmadan iade etmek istediğimi ve yerine para iadesi değil farklı bir ürün almak istediğimi söyledim. Bayi ise iade anlamadıklarını ve Samsung wa ® üzerinden kayıt açıp iade sürecini başlatabileceğimi, yerinine Samsung Online dan fatura tutarı kadar kupon kodu tanımlama isteyebileceğimi söylediler.

Bunun üzerine ilk kaydımı 29.11.2022'de açtım ve ürünü belirtilen adrese gönderdim. Fakat ürünü bana geri gönderdiler. 444 77 11 ® Samsung çözüm merkezini arayarak sorunumu anlattım ve ilgileneceklerini drk ile yazışma yapacaklarını söyleyerek kayıt oluşturdular ve ürünü tekrar göndermemi istediler. Ve ben bir kez daha 06.11.2022'de tekrar gönderdim. O günden beride konunun takibi açısından her gün 444 77 11 çözüm merkezi ile görüştüm sırasıyla m*** bey, g*** hanım, u** bey en son ise g*** hanım ile konunun çözümlenmesi için mücadele ettim.

Ve her seferinde de Ürünü istemediğimi onun yeri Samsung Online da kullanabileceğim kupon kodu talebinde bulundum. Son olarak g*** hanım, gönderdikleri ürünü tekrar iade etmemi ve Drk'nın eline ulaşır ulaşmaz kupon kodunun tanımlanacağının bilgisini paylaştı. " Tüm süreçler ve görüşmeler kayıtlarda mevcuttur. " Ve ne mi oldu, maalesef bugün benim ilk olarak 29.11.2022 de gönderdiğim ürünü bana tekrar kargoya verdiklerini içeren bir mesaj aldım.

Gerçekten benimle dalga geçildiğini düşünüyorum. Ve yazıklar olsun diyorum. Böylesine büyük bir firmaya bu yakışmadı. Satış sonrası hizmetlerinden hiç ama hiç memnun değilim. Haklı olduğum konu hakkında tüm görüşmelerin kayıt altında olduğunu bildiğim için yaşadığım olumsuz süreç ile ilgili olarak hukuksal süreç başlatacağımı bilmenizi isterim.

Samsung Telefon Logo
Samsung Telefon30 Aralık 2022 08:48
Erdem
Erdem30 Aralık 2022 10:40

Az önce Samsung çözüm merkezinden Cihan bey aradı ve kendisiyle sanki bir robot ile konuşur gibi konuştuk. ( ruhsuz, empati kuramayan ve asla çözüm odaklı bir yaklaşımda bulunmayan bir tavırla ) Kendisi bugüne kadar ki çözüm merkezi çalışanlarıyla yapmış olduğumuz konuşma ve prosedür anlatımlarından çok çok uzaktı. Tekrar tekrar söylüyorum ki yaşatmış oldukları mağduriyet maddiyattan ziyade tamamen manevidir. Ve bu denli büyük bir dünya markasına asla yakışmayan tavır ve tutum içerisindeler. Bu durum gerçekten çok üzücü adeta dalga geçirdiğini düşünüyorum.

Erdem
Erdem08 Ocak 23:56

.Son olarak Samsung çözüm merkezi C**** bey tarafından arandım ve tüm süreçler yeniden başlamış oldu. Epey bir zaman boşuna geçmiş oldu fakat sonunda problem çözüme kavuştu. Teşekkürler...

Cep Telefonu Ürün İncelemeleri
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Benzer Şikayetler

profile
-
20 saat önce

Samsung Telefon A04s Telefon Bozuk

Vatan'dan A04S Samsung cihaz telefon aldım Bildirim sesi WhatsApp da bildirim geldiğinde titreşim olarak alıyordum. Bazen de ses geliyordu. Kafasına göre takılma durumu vardı. Telefonu aldığım yere Vatan'a götürdüğümde servise gönderildi. Serviste yazılım yüklenmesi ve format atılarak telefon geri ...

profile
368
6 gün önce

Samsung Note 10+ Şebeke Sorunu

3 yıldır Samsung Note 10 Plus kullanıcısıyım ara ara değiştirdim a33 yaptım bir ara. Bu samsunglarda bilmiyorum bayağı sorunlar var. A33 te şarj sorunu yaşıyordum Note 10 Plus şu an kullandığım telefon. İnternete giremiyorum çağrı ne alabiliyorum ne gönderebiliyorum. Aşırı bir şekilde canımı sıkmaya...

profile
2.072
3 hafta önce

Samsung Telefon Samsung Büyük Hayal Kırıklığı! Yazık!

06.05 Cumartesi günü öğle saatlerinde Samsung mobil uygulamadan S22 telefon aldım, telefonun Galaxy Watch 4 hediyesi vardı. Ardından bir saat kadar sonra yine uygulama üzerinden iptal etmek istedim, sistem promosyonları iptal etti fakat telefonu etmedi. Müşteri hizmetlerini aradım, bir sorun olduğun...

profile
2.111
18 Nisan

Samsung Telefon Bildirim Sesi Gelmiyor

Samsung a52s telefonumda WhatsApp ve normal mesaj bildirim sesleri kendi kendine kapanıyor, mesaj geldiğinde bildirim sesleri açık olmasına rağmen telefon sadece titriyor. Ses gelmiyor. Telefonu yeniden başlatınca düzeliyor. Bu çok sık olmaya başladı. Bir çözüme ulaşırsa çok sevinirim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .