13 Mart
Yorum Yap
#10230790

Samsung Telefon J7 Telefon Tamir Edilmeden Verildi

28 Şubat'ta Çanakkale'de bulunan Samsung servisine J7 marka telefonu şarj etmiyor diye cihazı sağlam şekilde teslim ettim bugün 13 Mart günü Samsung servisinden tarafım aranarak telefonun bataryasının deforme olduğu ve garanti dışı olduğu bildirildi. Kendilerine sorduğumda ben telefonu batarya sorunu için değil uyarı ve ikaz verdiği için servise verdiğimi batarya ile bir problemim olmadığını söylediğim halde telefon tamir edilmeden tarafıma teslim edildi. Kendilerine arıza ile soru sorduğumda doğru düzgün bir cevap veremediler.

Tc 1.302 Okunma

Cevaplar

  • Tc14 Mart

    Arayan müşteri temsilcisi arkadaş 15 dak. Konuşmamıza rağmen hiçbir çözüm bulmadan aynı şeyleri tekrar ederek telefon görüşmesi bitti.

  • Samsung Telefon Temsilcisi14 Mart

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler