11 Şubat
Yorum Yap
#11568982

Samsung Telefon J6 Plus Sorunları!

22.01.2019 tarihinde Media Markt'tan internet yoluyla alınmış Samsung J6 Plus telefonu 27.01.2019 tarihinde doğum günü hediyesi olarak teslim aldım. Telefondan şu an hiç zevk almıyorum. Yeni telefonum mu oldu farkında değilim.


Şikayetlerim;


1) Instagram da hikaye kısmında fotoğraf çektikten sonra fotoğrafın kalitesi mükemmel derecede düşüyor. Hikayelerdeki yazılar eksik çıkıyor. Ekran sığma problemi yaşanıyor. Hikaye paylaşamaz. Instagram kullanamaz oldum.
2) Kendi kamera kalitesi bile kötü. Canlı değil. Kalite düşük.
3) Dokunmatik problemi yaşıyorum. Birini ararken sağa doğru çekmeyi 2-3 kere deniyorum. Zor algılıyor. Sosyal medyada problem yaşıyorum.


Telefondan çok fena soğudum. Değişimini talep ediyorum. Üzerine biraz daha ekleyip daha kaliteli telefon grubunuzdan almak istiyorum.


Telefonu ilk kullanacağım gün ekran koruyucusu ve kapak aldım. Telefonda kesinlikle hasar yoktur. Yardımcı olmanızı istiyorum.

Osman Osman 1.766 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Osman2 g

    Şikayet çözüm merkezi iletişime geçmedi hala.

  • Samsung Telefon Temsilcisi12 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları