25 Nisan 2018
Yorum Yap
#10373564

Samsung Telefon J5 Prime Güncelleme Sorunu!

Samsung j5 Prime kullanıyorum Samsung garantili Türk Telekom'dan taksitli aldım. Telefonuma Ocak 2018 tarihinde Android 7.0 güncellemesi geldi ve otomatik güncelleme yaptı. O günden sonra Playstore güncellemelerini olmuyor. Samsung genel merkezini aradım ve onlar j5 Prime güncelleme gelmediğini söylediler ve çok şaşırdım çünkü telefonum güncellemeyi kendi kendine yaptı ve şimdi Android 7.0 yüklü ne olacak?

Sinan Sinan 889 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Sinan25 Nisan 2018

    Size hiç inanmıyorum bana bu güncellemeyi siz verdiniz ve iptal ettiniz telefonum güncellemeyi otomatik indirdi ve şimdi de güncelmiyiz.com sitesinde güncelleme görünmüyor. 4 defa Samsung telefon aldım hepsinde de sıkıntı yaşadım bir daha asla ama asla Samsung almayacağım.

  • Samsung Telefon Temsilcisi25 Nisan 2018

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler