12 Temmuz
#12257417

Samsung Telefon J4 Plus'da Kasma Sorunu Var!

Telefonu ilk aldığım anlarda böyle bir kasma söz konusu olmuyordu ama güncelleme geldikçe ve her güncelleme yapıldığı anda telefonum her zamankinden daha fazla kasmaya başladı. Telefonda sıfırlama işlemi de yaptım ama hiçbir faydası yok. Şu an telefonum çaldığı zaman arayan kişiyi hemen ekranda göremiyorum. Başka özelliklerini kullanacağım zamanda sürekli kasmalar meydana geliyor. Bu konu hakkında bir an önce gerekenin yapılmasını istiyorum.

Gülsüm Gülsüm 2.012 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gülsüm13 Temmuz

    Dün Samsung müşteri hizmetleri tarafından aranılıp, tarif ettikleri işlemler yapıldığı halde telefonumda kasma işlemi devam etmekte. Aramalarda arayan ve aranan kişiyi hemen göremiyorum. Önce siyah bir ekran çıkıyor ondan sonra arayanı ya da aradığım kişiyi görebiliyorum. Diğer uygulamalarda da kasma işlemleri devam etmekte. Ya istediğim bir uygulamaya girerken o uygulamaya iki üç kere basıyorum yda o uygulama üzerinde kaydırma işlemi yaptığımda ilk kasılıp sonra bir anda istemediğim bölümlere giriyor.

  • Samsung Telefon Temsilcisi12 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler