10 Nisan
Yorum Yap
#10325487

Samsung Telefon Hakem Heyeti Kararına Uymuyor

05.08.2017 tarihinde telefonumu sizin yetkili servisiniz olan Ekmen Servis'e batarya şişmesinden dolayı bıraktım. Servis telefonu garanti dışı bırakarak ücretli tamir yapacaklarını söylediler. Mecburen kabul edip 480 TL ücret ile yaptırdım. Daha sonra Tüketici Hakem Heyeti'ne gidip itiraz ettim ve 18.01.2018' de karar çıktı haklı olduğum yönünde ve tamir ücretinin tüketiciye iadesi yönünde, hemen Samsung müşteri hizmetlerini aradım ve ne yapmam gerektiğini sordum. Bana Samsung Avcılar servise gidip hakem heyetini kararını bırakmamı söylediler. 1-2 hafta içinde Samsung'dan aranıp 480 TL ücretin ödeneceği söylendi. Şu tarih itibarı ile sayısını hatırlayamacağım kadar müşteri hizmetleri ile konuştum. Benden bu adrese servis formlarını hakem heyetini kararının resmini ne istediyseniz gönderdim. Sizden ricam Allah rızası için parayı verecekseniz verin ya da biz ödeme yapmayacağız.

Murat 269 Okunma

Cevaplar

  • Murat11 Nisan

    Maalesef ben bu süreçten bıktım. Lanet gelsin 480 TL'sine haram olsun. Yemin ediyorum usandırdınız kimsenin aradığı ve çözüme ulaştırdığı yok. Hakem Heyeti'ne kararına uyulmuyor.

  • Murat11 Nisan

    Maalesef ben bu süreçten bıktım. Lanet gelsin 480 TL'sine haram olsun. Yemin ediyorum usandırdınız kimsenin aradığı ve çözüme ulaştırdığı yok. Hakem Heyeti'ne uyulmuyor.

  • Samsung Telefon Temsilcisi10 Nisan

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler