07 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10756906

Samsung Telefon Günlerdir Uğraşıyorum!

327664603 takip numaralı, 2 aylık cihazımı güç tuşu çalışmıyor ve aşırı ısındığı için servise teslim ettim. Öncelik olarak cihazımı bir yere çarptım kasa da derin çizik olduğundan kasa ücreti çıkardılar ödedim. Sonrasında telefon su aldığından dolayı ana kart değişmesi gerektiği bununda garanti kapsamı dışında olduğu bilgisi geldi. Servise fiziki olarak gidip bir zat telefonumu inceleten teknik personelinizle görüştüm. Bana telefonun anakartında bir damla dahi su olmadığı ama anakarta takılan bir soketin dişlisinin çürüyüp komple yok olduğunu söyledi. Bu durumun ilginç olduğunu sıvı almadığı halde böyle yok olacak kadar çürümesi sizinle alakalı olmadığını düşüncesindeyim dedi. Samsung merkeze bütün fotoğrafları çekip detaylı bir mail atacağını garanti kapsamında olması için elinden geleni yapacağını söyledi. Bugün ise öğreniyorum ki bu maile rağmen merkezinizden olumsuz yanıt geldiği garanti kapsamına girmeyeceği cevabını aldıklarını söylediler.


Şimdi size soruyorum 2 aylık cihaz içine su girmeden soket dişlisi nasıl oluyor da çürüyüp yok oluyor? Diyelim ki girdi 2 aylık sürede bu soket dişlisi nasıl yok oldu? Sizin bir zat yetkili teknik personeliniz bana bu bilgiyi verip size mail atıyor siz kabul etmiyorsunuz bu nasıl bir çelişkidir? Ben bu ücretlendirmeyi kati suretle kabul etmiyorum. Bırakın suya düşmesini tek bir yağmur damlası bile almadı telefonum. 2 aylık cihaz için günlerdir uğraşıyorum bu durum beni fazlasıyla gerdi. Sizlerden enpati kurup yardım etmenizi rica ediyorum.

Ömer Ömer 1.453 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi07 Ağustos 2018

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler