24 Nisan
Yorum Yap
#10371867

Samsung Telefon Garantiye Gönderdiğim Telefonum Nasıl Kaybolur!

Benim Samsung Note 5 telefonum vardı sorunluydu Samsung aradım gönderin dediler bende PTT Kargo ile gönderdim 1 hafta sonra baktım kargo halen göndermemiş telefon mu bende aradım şikayet oluşturdum ama bana ne Samsung ne de PTT Kargo'dan dönüş yapılmadı,sonra bende aradan 3 4 gün geçti 2 kez tekrardan müşteri hizmetlerini arayıp şikayet oluşturdum ama buna da dönüş sağlanmadı,bende PTT'ye gittim bana verdikleri cevap karşılığında şok oldum telefonumum kaybolduğu söylendi,nasıl bir sorumsuzluktur bu bu işi yapamayacaksanız yapmayın bırakın bilenler yapsın ben o telefonu ne kadar para verdim kim şimdi bunun hesabını verecek?

Anzeliha 204 Okunma

Cevaplar

  • Anzeliha25 Nisan

    Bu Samsung nasıl bisey ya telefon garanti ye gönderdim PTT Kargo ile gönderin dediler bende gönderdim telefonum kaybolmus nasıl böyle olur siz nasıl bir kurumsunuz ki böyle bir saçmalık karşılığında bir şey yapmıyorsunuz şikâyetlerimıze bir dönüş bile yapılmıyor! !

  • Samsung Telefon Temsilcisi25 Nisan

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler