09 Mayıs
Yorum Yap
#10420855

Samsung Telefon Galaxy A5 2016 Telefonum Patladı

17.03.2016 tarihinde aldığım telefonum 01.05.2018 tarihinde gece saat 4 patladı. Samsung müşteri hizmetleri telefonun garantisinin bitmiş olmasının hiçbir önemi olmadığını bildirip (ilk başta çok şaşırdım) beni bir yetkili servise yönlendirdi. Yetkili servisten gelen cevap ise bataryada bir darbe olduğunu o darbeye bağlı patlama olduğunu söylediler.


Telefonum daha önce hiç servis görmemiştir. Telefonum patlama sırasında masadan düştüğünü söyledim. Bataryası içinde olan bir telefona nasıl bir darbe vurulabilir. Her garantisi biten telefon patlamak zorunda mı? Demek ki Allah korusun evimiz yansa gene aynısını söylüyecekler.

Cenk 587 Okunma

Cevaplar

  • Cenk10 Mayıs

    İletişime geçen kimse olmadı henüz

  • Samsung Telefon Temsilcisi09 Mayıs

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler