sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Samsung Telefon Cihaz Ücret İadesi Ve Cihaz Değişimi Tamamen Lafta

Merve Merve03 Eylül 16:44

17 Temmuz'da Samsung A31 markalı telefon aldım. Aldığım günden beri sıkıntı yaşıyorum. Telefon ilk günden kasmaya başladı, wi-fi bağlantısı kendiliğinden gün içinde 3-4 kez kopuyor, parmak izi okuyucu o kadar kötü ki 4-5 denemeden 1-2sinde ancak doğru kabul ediyor. Instagram uygulamasını siyah-beyaz karışık bir temada gösteriyor, yazılarla tema aynı renk okunmuyor. Bu sorunlar için oturdum 4-5 kez müşteri hizmetlerini aradım. Yeni telefon mu aldım eski telefon mu aldım belli değil aldığıma alacağıma pişman oldum. Bunca yıldır Samsung kullanırım, d900i, S3, J7 hiçbirinde bu kadar sorun yaşamadım. Anlaşılan o ki Samsung'un orta segmentli ürünleri artık salla pati yapılıyor ya da Türkiye'ye arızalıları gönderiyorlar. 1,5 yıl önce anneme babama da Samsung'dan ortalama iki cihaz almıştım, meğerse wi-fi sorunu annemin telefonunda da varmış. Teknik servis 45 gün dolduğu için iade ve değişim de kabul etmedi. Her yerde yazıyormuş 1 ay içinde iade olduğu garanti belgesinde satın alan kişinin dört hakkı var diye belirtiyor, hiç süre vs yok. Madem süre şartı var neden en baştan belirtilmez, o kadar konuştuğum müşteri hizmetleri anlatmaz, müşteri temsilcisini oylamaya gelince asla unutulmaz. İnsanları doğru da yönlendirmiyorlar.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Merve 07 Eylül 23:08

Teknik servis cihazı değerlendirdi ve benim gün içinde yaşadığım videosu olan sorunların aslında olmadığını söyleyip beni gönderdi, Tüketici Hakem Heyetine başvurup hakkımı orada arayacağım. Yaptığınız süreci uzatmak ilk 6 ayda iade hakkımız var paşa paşa kabul etmezseniz mahkemede kabul ettirirler.

Samsung Telefon Logo Samsung Telefon 03 Eylül 16:46

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler