Samsung Telefon ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
Cep Telefonu Ürün İncelemeleri
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Samsung Telefon Cep Telefon Wi-Fi Sorunu

144
Süleyman
Süleyman 12 Mart 21:05

Samsung A33 telefonum var Wi-Fi bağlı ama yanında ünlem işareti çıkıyor. Evdeki diğer cihazlarda sorun yaşanmadan bağlantı kuruluyor. Problemin çözümü var mı? Varsa problemimin çözülmesini istiyorum. Ya da nasıl çözülecekse bilgi verilmesini rica ederim.

Samsung Telefon Logo
Samsung Telefon13 Mart 17:23
Cep Telefonu Ürün İncelemeleri
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Benzer Şikayetler

profile
782
12 Eylül 2022

Samsung Telefon M12 WI-FI Bağlantı Sorunu

8 Eylül 2022'de aldığım Samsung M12 cep telefonunda Wi-Fi'ye bağlanma sorunu yaşadım. Kurulumdan itibaren Wi-Fi bağlı gözüküyor ama detayına girdiğimde internet olmadan bağlı çıkıyor. Hep kesilmeler oluyor. Telefon da Wi-Fi açıkken bağlantı kesiliyor ya mobil veriye bağlanıyor, ya da Wi-Fi işaretini...

  • profile
1 Destekçi
profile
-
15 saat önce

Samsung A70 Marka Model Telefonumun Video Çekim Modu Çalışmıyor.

videoplayer-icon

Samsung A70 model cep telefonum video çekimi yapmak istediğimde kamera başarısız diyor. Sorunun tam olarak neyden kaynaklandığı hakkında fikrim yok. 4 senedir kullanıyorum bir sorunu yoktu simdi telefonun kendi kamerasıyla video çekimi yapamıyorum. Umarım kalıcı bir sorun değildir.

profile
28
1 gün önce

Cep Telefonu Samsung A22

Samsung a22 WhatsApp donuyor kasıyor. Eski telefonum 7 senelik bu yenisinden daha iyi. Sen bu kadar kasan bir telefon görmedim. İnşallah şikayetimiz Dikkate alınır Samsung A22. Gerçekten çok kasan bir telefon. Markaya Güvendik azdık ama maalesef. Sonuç istediğim gibi olmadı.

profile
58
2 gün önce

Samsung Telefon A30 Kamera Sorunu

Samsung a30 cep telefonu kullanıyorum. Güncelleme yaptıktan sonra kameram bulanık çekmeye başladı, arada kendi kendine düzeliyor sonra yine bulanıklaşıyor. Bu durum uzun zamandır devam ediyor. Bu durumdan çok şikayetçiyim ve çözülmesini talep ediyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .