Samsung Telefon ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

T.c.'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Samsung Telefon Avcılar Telefon Servisi Ve Müşteri Temsilcilerinin Umursamazlığı

1.587görüntüleme
T.c.
T.c. 30 Kasım 2020 16:04

Avcılar telefon servisine 5 sefer M20 telefon götürdüm artık hatırlamıyorum kaç sefer ana kart değişti. Bir sefer şarj soketi değişti. Ama hala telefonda şarj olma sorunu var. Telefon şarjda değil telefon şarj oluyor görünüyor. Telefonda hala donma mevcut. Videolar resimleri var. Servise gidiyorum gösteriyorum telefonda bir şey yok deniyor. Yaptık deniyor. Geri veriliyor. Değişim talebinde bulundum, Samsung değişim kriterlerine uymuyormuş. 

Son götürdüğümde ise telefonu servisten aldım eve geldim parmak izi okuyucu oynuyor, hoparlör patlak. J6 plas götürdüm garantili diye ekran değişti şarj soketi değişti telefon şarj olmuyor. Bu nasıl bir rezillik. Müşteri temsilcilerini arıyorum. İlk basta tamam yardımcı olalım deniyordu. Şimdi ise yardımcı olamıyoruz kusura bakmayın deniyor. Avcılar servisteki o***bey beni kara listeye almış galiba, bozuk telefona sağlam dedi, diğer çalışan telefonda sorun var dedi bende kendisini şikayet ettim. O günden sonra bu sıkıntılar yaşandı. Ne denetleme var ne e özen var. Paramla malımla rezil oluyorum. Sıradan bir bayii kadar olamıyor, koskoca Samsung. Yazıklar olsun.

Gelişme
Gelişme

03 Aralık 2020 15:59

Samsung M20 Telefonumla ilgili sorunları burada paylaştıktan sonra, Samsung müşteri hizmetleri beni arayıp telefonunuzda herhangi bir parça değişimi olmamış dedi. Ben usteleyincede, benden değişim yapılan parçaların servis fişlerini istedi. Sonrasında ise ben fişlerle birlikte telefonun sorunlarının ispatı olan ve avcılar telefon servisininde istemiş olduğu resim ve videoları mail olarak gönderdim. Sonrasında ise geri dönüş yapan müşteri temsilcisi Berrin hanim bana telefonunuzda bir sikinti yok yardımcı olamayacaklarını söyledi. Bırakın çözüm bulmayı elimde servisin vermiş olduğu fişler olmasa bir de yalancı yerine koyuyorlar insanı. Bu nasıl bir yüzsüzlük. Allah tan bir telefonla bu olay başıma geldi. Bu bana iyi bir ders oldu. Hatanın neresinden dönersen kâr dır. Bir daha evimin kapısından içeri bırakın Samsung orijinalini yan sanayisi bile giremez. Yazıklar olsun. Avcılar Samsung telefon servisinede telefonunuzu götürmeden önce iyi düşünün. Ve kesinlikle her şeyini hatta sağlam olan yerlerine bile bakin, kontrol edin. Çünkü sağlam olan parcalarinida bozup veriyorlar. Ben yandım siz yanmayın. Malımla rezil olduğum yetmiyor bir de yalancı yerine koyuyorlar. Samsung tan aldığınız bütün belgeleri mutlaka saklayın yoksa sizi de benim gibi yalancı yerine koymasinlar.

Samsung Telefon Logo
Samsung Telefon30 Kasım 2020 16:15

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

T.c.
T.c.30 Kasım 2020 16:38

Reklamı bırakın icraat yapın. Bugüne kadar ki şikayetlerime bırakın çözümü geri dönüş bile yapmadınız. Önce siz buraya şikayetimi yazmadan önceki aramalarimdaki ses kayıtlarını dinleyin. Geri dönüş bile yapmadığınız şikayetlerime çözüm bulun.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler