Samsung Telefon ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum

Samsung Telefon   A71 Her Yazılım Güncellemesi İle Servislik Olan Telefon

2.555görüntüleme
Berat
Berat 21 Kasım 2020 15:05

Aldığım günden beri 3 kez Samsung yetkili servisine gittim. Her seferinde yazılım yanlış yüklenmiş vs cevaplar vererek telefonu sıfırladılar tekrar yazılım yüklediler bir süre düzgün çalıştıktan sonra tekrar yazılım güncellemesi ile birlikte eski haline dönüyor. 

Mikrofonlar çalışmıyor arama yaparken ses ne geliyor ne de karşı tarafa gidiyor. Donmalar ve açmaya çalıştığım uygulamalarda gelen hata bildirimleri. Telefonu günde 5 6 defa yeniden başlatmak zorunda kalıyorum.

 Daha önceki şikayetimde yazdığım WhatsApp mikrofon sorunu ise her ne yaptılarsa düzelmedi kulaklık olmadan kapanıp duruyor. Sıfır Samsung bir cep telefonunda böyle bir durumun tekrar etmesi gerçekten kötü.

Samsung Telefon Logo
Samsung Telefon21 Kasım 2020 16:27

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Berat
Berat27 Kasım 2020 15:14

3 gündür benimle iletişime geçilmedi. 2 defa konuyla ilgilenen Aslı hanım'ın bana ulaşması için çağrı merkezine bilgi verdim umarım kısa süre içerisinde konuyla ilgilenen Aslı hanım benimle tekrardan iletişime geçer.

  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum

2 Yorum

Tarık
Tarık21 Kasım 2020 23:39
 

Yeni yazılım yüklendiğinde telefon sıfırlanıyo mu?

Berat
Berat22 Kasım 2020 00:13
 

Samsung yetkili servisinde yaptıklarında sıfırlanıyor.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler