03 Eylül
Yorum Yap
#10854807

Samsung Telefon A7 Havuza 10 Saniye Kadar Soktum Ve Telefonum Bozuldu!

Samsun A7 2017 model telefonumu geçtiğimiz yıl aldım ve herhangi sert bir darbeye maruz kalmamış telefonumu 20-30 cm derinliğinde havuza 10 saniye kadar soktum ve telefonum bozuldu. Telefonumun suya karşı dayanıklılığı var ve kullanma kılavuzlarında ise 140 cm e kadar 30 dakikadan fazla durutmamam gerektiği yazıyor. Bunun yanında telefonumun bozulabilme riskinin de olduğu yazıyor ama 10 saniyede telefonum neden bu kadar çabuk bozulabilir. Sorun şu ki telefonum garanti kapsamı dışına giriyor ve bu tümden bir saçmalık.


Yine kullanma kılavuzunda garanti kapsamı dışındaki seçeneklerde bununla ilgili bir seçenek yokken nasıl olur da garanti kapsamı dışında kalır anlamış değilim. Bir daha asla Samsung almayacağım. Bu insan kandırmaktır. Havuz suyuna sokmayın deniz suyuna sokmayın ama telefonu 140 cm den derin suda bırakmayın diyor. 140 cm sudan kastınız hangi su acaba gerçekte merak ediyorum. Gerekli her yere şikayetimi dile getirip mahkemeye başvuracağım.

Seda 1.083 Okunma

Cevaplar

  • Seda04 Eylül

    Herkese aynı maili otomatik gönderme yapıyorsunuz.

  • Samsung Telefon Temsilcisi03 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler