11 Haziran
Yorum Yap
#10548444

Samsung Telefon A7 2017 Şarjda Isınma, Servisten Sonra Sorunların Çoğalması!

A7 2017 telefonum şarjda çok ısınıyor. Daha yeni servisten geldi ve şarja takıldığında %100 olmadan ateş gibi ısınıyor ve eskisinden daha çabuk şarjı bitiyor ve kendi kendine hızlı şarj modunu açıyor. Çözüm istiyorum servis hiçbir şey yapmıyor.

Elif 3.037 Okunma

Cevaplar

  • Elif29 Haziran

    A7 2017 telefonumu servise vermiştim. Tamir nedeni ise şarj olurken çok ısınmasıydı. Aldıktan sonra şarja taktığımda hiçbir sorun yoktu. Ta ki 1 gün sonraya kadar. Eski problemim devam ediyor. Telefonumun fabrika hatalı olduğuna inanacağım artık kaç kez servise, KVK'ya göndermeme rağmen (farklı sorunlarla) net bir cevap alamadım. Samsung'un artık ilgilenmesini istiyorum.!

  • Samsung Telefon Temsilcisi12 Haziran

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler