Samsung Telefon A50 Telefonum Açılmıyor

Hümeyra Hümeyra1 ay önce

Telefonum arıza verdi ve kapandı bir daha açılmadı. Vatan Bilgisayar'a servise verdim ve sıvı temasından ötürü ana kart değişimi olması gerektiğini söyleyip 1200 TL ücret istediler. Fakat sıvı teması olmadığı halde garanti kapsamı dışında müşteri hatası olarak belirtmek istedikleri için herkese söyledikleri sıvı teması bahanesini uydurdular. Samsung markasını kınıyorum ve bir daha asla Samsung markalı hiçbir şey almayacağım, almak isteyenlere engel olacağım.

Bir önceki L** markalı telefonuma kola döküldüğü halde bunu belirttim ve garanti kapsamında tamir ettiler. Asgari ücretle çalışan insanlarız iyi bir telefon olsun bir kere olsun diye 2600 TL verip a50 alıyoruz ve karşımızdaki Samsung nereden para koparsam diye insanların kanını emiyor. Yazıklar olsun.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Samsung Telefon Logo Samsung Telefon 1 ay önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler