16 Ağustos
#12426719

Samsung Telefon A30 Bildirim Sorunu Yaşıyorum

Bildirim sorumum var. Samsung A30 bu cihazı aldığımdan beri bildirim sorunu yaşamaktayım. İki kere teknik servise verdim ya güncellediler ya da yazılım yükledik dediler. Geri cihazı teslim ettiler ama WhatsApp Instagram Gmail gibi uygulamalarda gerek mobil gerekse Wi-Fi bildirim gelmiyor bir geliyorsa iki kez gelmiyor ya ses çıkmıyor ya titreşim olmuyor bunu kimseye anlatamadım dünyanın parasını verdim 2000 lira paramı aldılar ama cihazları beş kuruş etmezmiş Samsung gibi bir firma bu sorunu nasıl gidermiyor bir türlü anlamış değilim beni rezil ettiler.


Samsung'un diğer modellerine de baktım A50 A70 başka bir arkadaşlarım da da var onlarda da aynı sorun yaşanmakta cihazı alalı 2 ay oldu ucuz Çin malları cihazlarda bile bildirim sorunu ya da ısıtabilir sorunu yaşanmazken Samsung'un yeni nesil 1 cihazında bu sorun yaşanması beni çok üzdü. Bir daha teknik servise gitmek istemiyorum gidersem de kafa kafaya geleceğiz ne cihazımı değiştirecekler ya da cihazı orada artık nasıl bırakırım onu bilmiyorum ilgilenmiyorlar şu baktığın zaman da çok ilgileniyormuşuz gibi davranıyorlar ama sorunumuzu çözen yok.

Ahmet Ahmet 2.440 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi16 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları