Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Samsung Telefon A23 Snapchat Kamera Sorunu

profile
25 Eylül 2022
2.079
Sila'nın Teşekkür Mesajı
“İlgili yaklaşım, sorunum çözüldü teşekkürler”

Samsung a23 kullanıyorum, telefonun kendi kamerası gayet iyi iken Snapchat ® ve WhatsApp ®'ta yakın çekiyor ayrıca kalitesi de kötüleşiyor bir türlü çözüme kavuşturamadım. Kamera ayarları da denedim fakat fayda etmiyor. Kamera problemimin çözülmesini istiyorum Samsung Türkiye ®.

Samsung Telefon Logo
25 Eylül 2022 08:44
Sila
25 Eylül 2022 14:05

İlgili yaklaşım, sorunum çözüldü teşekkürler

Benzer Şikayetler

1

Samsung Telefon A54 Gece Fotoğrafları

profile
2 hafta önce
161

A54 kamerada gece modunda ışıkları yayıyor kalitesiz çıkıyor gece modunda 2 hafta olmadı alalı yardım istiyorum dönüş yapınız gece modunda problem yaşıyorum akşamları fotoğraf çekerken ışıkları dağıtıyor kötü görüntü çıkıyor... Nasıl çözüm yapabiliyorsunuz

Samsung Telefon A54 Gece Fotoğrafları
2

Samsung A54 5g Cihazı Batarya Sorunu

profile
21 Temmuz
364

Samsung A54 5G cihazını yaklaşık 1 hafta kadar önce aldım. Telefonun hız ve kamerasından gayet memnunum fakat şarj konusunda gerçekten çok kötü durumda. Bataryası 5000 amper olmasına rağmen şarj çok hızlı tükeniyor ve de telefonla oyun oynayan birisi değilim. Sadece normal kullanımda bu kadar hızlı ...

1

Samsung Telefon Titreme Ve Kamera Problemi

profile
19 Temmuz
348

Samsung A23 telefonu 1 senedir kullanıyorum hiç memnun değilim. Kendi kendine titriyor, kamera çözünürlüğü çok kötü fotoğraf çekmek dahi istemiyorum telefonu garantiye versem 20 gün telefonsuz kalacağım. İçin 1 senedir bu sorunları yaşıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Muhammet

Nasıl çözüldü? Aynı durumu yaşıyorum.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Samsung Telefon Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 26 dk
Benzer Şikayet Yaz