23 Şubat 2013

Samsung Teknik Servisi Telefonumu Teslim Almadı!

Samsun galaxy s3 telefonumun arızası ile ilgili Bakırköy incirli cad. sinde bulunan MTA elektronik servisine başvurdum. Telefonumla arama yaptığımda çevir sesi gelmeden görüşmenin başladığını ve karşı tarafın sesini alamadığımı belirttim.


Servis yetkilisi telefonun camında olan çatlaktan dolayı telefonu bu şekilde teslim alamayacağını öncelikle telefon camının değişmesi gerektiğini ve sonrasında soruna bakabileceklerini iade etti.


Camın çatlağıyla olası donanımsal bir problemin ne alakası olduğunu ve şikayetimin cam çatlamadan önce olduğunu sorduğumda ise aldığım cevap prosedür bu şekilde idi. Telefonun arızasına bile bakma gereği duymadan direkt olarak cam satmaya çalıştılar.

Erol 56 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi25 Şubat 2013

    1650576 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazı ile ilgili bilgi alınarak, gerekli yönlendirmeler yapılmıştır. Konunun takibi için Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön