21 Şubat 2014

Samsung Teknik Servis ve Müşteri Hizmetleri Cevap Vermiyor

Telefonumun arka kamera koruma camı kırıldığından servise verdim 65 TL ücret karışılığında komple arka kasa değişimi yaptılar ama telefonu kontrol ettiğimde kamerada leke varmış gibi izler gözüküyordu. Ben sadece arka camını değiştirmek isterken bu sefer kamerayı kullanılamaz hale getirmişler.


Tekrar götürdüğümde ise kameranın 200 TL civarına değişmesi gerektiğini söylediler. Böyle bir şeyle karşılaşacağımı bilsem hiç değiştirtemezdim, çünkü değiştirtmeden önce zaten kamera düzgündü. Hem teknik servistekiler ile, hem de 4447711 müşteri hizmetleriyle konuşmama rağmen kimse bir cevap veremedi ve hiçbir çözüm sunamadı. Müşteriyi parasıyla mağdur etmek konusunda başarılısınız.

Eser 162 Okunma

Cevaplar

  • Eser27 Şubat 2014

    Ben zaten garanti kapsamında bir tamir işlemi yaptırtmadım. O yüzden garanti kapsamına ihtiyacım da yok. Değişimi ücretiyle yaptırttım ve sonucunda beni fazlasıyla mağdur ettiniz. Ben teknik servisle anlaşamadığım için sizinle görüştüm ancak siz de prosedür bilgileri dışında mantıklı bir cevap veremediniz. Ayrıca aykırı kullanım diye bir şey söz konusu değil çünkü telefonu daha kullanamadan arızalı olarak teslim almışım. Böyle bir yaklaşım, müşteri hizmeti ve yetkili servis görmedim. Yapmadığınız yardım ve hizmet için teşekkürler

  • Samsung Telefon Temsilcisi26 Şubat 2014

    Sayın ilgili, Kullanıcımız adına yetkili birimler ile irtibata geçilmiştir. Kullanıcımızın cihazı garanti haricidir. Ürünün, kullanım kılavuzuna aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar, garanti kapsamı dışındadır. (Garanti kapsam dışı kalan cihazlar için ücretli bakım onarım desteği verilmektedir) Garanti harici durumlar, standart olarak tüm üreticilerde aynı şekilde uygulanmaktadır. @ Samsung Electronics olarak, sadece yetkili teknik servislerimizin vermiş olduğu raporlar doğrultusunda bilgi verebilmekteyiz. Yetkili teknik servislerimiz, cihazınızda garanti harici bir durum ile karşılaştı ise, farklı bir işlem tarafımızdan yapılamamaktadır.İlginiz için teşekkür ederiz. @ Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Telefon Temsilcisi21 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön