26 Ağustos 2013

Samsung 'tan Aldığım 3 Haftalık Cihazım Sorunlarla Dolu!

4 Ağustos 2013 tarihinde almış olduğum Samsung note2 model telefonum, aldığım ilk günden itibaren donma, kendi kendini resetleme, işlemler sırasında bağlantı kopuklukları, rehberin silinmesi gibi sıkıntılar yaşattı . Bu sebeple servise verdim, ancak gerekli işlemlerin ve düzeltmelerin yapıldığı söylendiği halde , telefonumu servisten aldığım ilk gün tekrar aynı sıkıntılarla karşılaştım .


Servisi aradığım zaman yazılım atıldığı söylendi ve böylelikle problemin ortadan kalktığı bilgisini aldım. Samsung note2 telefonumdan memnun değilim. Servis 1 ay içinde iade etme hakkımı öldürmek için beni tamirle oyalıyor.

Kudret 108 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi30 Ağustos 2013

    1975870 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

  • Samsung Telefon Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön