30 Mayıs 2013
Yorum Yap
#1826416

Samsung Tabletimin Yazılım Sorunu!

Ocak ayında aldığım Galaxy note 10. 1 tabletime gelen jelly bean güncellemesinden sonra tablette önemli bir yazılım hatası fark ettim. Cihazın kendi s-pen kalemiyle öne çıkan tablet de güncelleme sonrası s -pen yuvadan çıkınca açılan kısa yol penceresinin açılmadığını fark ettim. Bu ayarlardan s-pen yuvadan çıktığında yapılacak işlem olarak kısa yol menüsünü seçmeme rağmen bu pencere ve uygulamaları açılmıyor.


Samsung çağrı merkezine bu hatayı bildirdim. 1 ay geçmesine rağmen henüz bir güncelleme yada bildirim yapılmadı. Kalemi ile öne çıkan ve kaleminin en büyük avantajı olduğu savunulan bir tablette kalem üzerine bir hata olması hiç hoş değil.

Alp 190 Okunma

Cevaplar

  • Alp06 Haziran 2013

    Samsung firması geri bildirimde bulunmuştur. Bunun yazılımın o şekilde yapıldıgından kaynaklandıgı bildirilmiştir. Bunun bir yazılım hatası olmadığı ifade edilmiştir. Ayarlar menüsünde bulunan kalem seçenekleri durduğu halde bu seçeneklerin çalışmaması yazılım hatası değilmiş. Müşteri memnuniyeti sıfır. Samsung firmasının ürünlerini son kullanışımdır. Teşekkür ederim.

  • Samsung Telefon Temsilcisi03 Haziran 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Alp02 Haziran 2013

    Ek bilgi olarak s pen fonksiyonlari sorunsuz çalışmaktadır. S pen cikinca cikan ses, ekrana yaklasinca cikan imlec sorunsuzdur yanlizca s pen cikarildiginda acilan kisayol menusu acilmamaktadir. Ayarlardan hangi uygulamayi secersem seceyim acilmiyor.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler