27 Mayıs 2014

Samsung Tabletimin Ekran Arızasına Yüksek Ücret İsteniyor

Birkaç ay önce Samsung Galaxy Note10.1 Tablet (GT-N8005) aldım. Geçenlerde tabletin iç ekranında dikey çizgiler oluştu. Tableti hiç düşürmediğim, çarpmadığım, kısacası hiçbir darbeye maruz bırakmadığım için içim rahat bir şekilde garantiye gönderdim. Ancak servis tabletin iç ekranında çatlak olduğunu ve bu durumun kullanıcı hatası olduğunu, 650 TL'lik ücretin kullanıcı tarafından ödenmesi gerektiğini bildirdi.

Bu çatlağı ben oluşturmadım ama servisin vicdanı benim mağdur olmama el verdi. Gözle görülmeyen mikro boyutta bir çatlak fabrika çıkışı gelmiş olamaz mı? Kısacası artık hayatımda Samsung'a yer yok. Tabletin yenisi 1200 TL, ekran 650 TL.

Yunus 570 Okunma

Cevaplar

 • Yunus02 Haziran 2014

  Hiçbir bilimsel inceleme yapmadan kullanıcı hatası diyip işin içinden çıkıyorlar. 1200 tl.lik aletin ekranı için 650 tl istiyorlar. yaptırmayınca da 10 tl servis ücreti alıyorlar. Yoruma ne gerek var.

 • Yunus02 Haziran 2014

  Az önce ürünü arızalı bir şekilde geri aldım. Benden herhangi bir makbuz dahi düzenlemeden 10 TL servis ücreti aldılar. Hem arıza bedeli olarak 650 tl iste, hem de hiçbir düzeltme yapmadan 10 tl iste. Samsung ne yapmaya çalışıyor gerçekten anlamıyorum.

 • Yunus28 Mayıs 2014

  Az önce İstanbul' daki yetkili kişilerden biri konuyla ilgili aradı. Söylediği tek cümle, "bizim için yetkili servisimizin tespiti geçerlidir, bunun haricinde herhangi bir yardımda bulunamayız." Bunu söylemek için arama nezaketi göstermelerine gerek yoktu. Şikayetvar.com okurlarının ilgisini başka yöne çekmek ve konuyu en kısa yoldan kapatmak amaçlı yapılan bu anlamsız geri dönüş için kendilerini kınıyorum.

 • Samsung Telefon Temsilcisi28 Mayıs 2014

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Telefon Temsilcisi27 Mayıs 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön