Samsung Tabletimin Cam Değişimi İçin Yüksek Ücret İstiyor!

Fatih Fatih6 yıl önce

Yaklaşık 15 gün önce Samsung Galaxy Tab 3 sm-t210 7'' tablet ekranın üzerindeki cam koruyucu katman kırıldı. Bugün tamiri için Eskişehir Samsung servisine gittim ve camın değiştirilmesini talep ettim. Bana değiştirebileceklerini söylediler. Buraya kadar herşey normal gelişti. Ben de değişim ücretini sordum ve şok oldum.

Benden tamı 400 TL cam değiştirme bedeli istediler. Ben zaten tableti 400 TL'ye satın aldım. Tekrar sordum sadece cam değişecek ekran sağlam tablet çalışıyor dokunmatiği de sağlam dedim ama fiyat doğru 400 TL dediler. Şimdi herşeyiyle çalışan tabletimin sadece ekran koruma camı için 400 TL normal midir?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Samsung Telefon Logo Samsung Telefon 6 yıl önce

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler