01 Ağustos
Yorum Yap
#10734334

Samsung Tablet Kapanıyor!

2 yıl önce Samsung marka tablet aldık ve aldığımız günden bu yana durup dururken kapanıyor ve 4 kez servise gitti, güncelleme yapıp geri gönderdiler. Sonunda Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurdum ve haklı bulundum. Paramın iadesine karar verildi. Ancak tableti iadeyle ilgili olarak müşteri hizmetlerini aradığımda ilk önce herhangi bir Samsung bayisine dediler, daha sonra aldığınız bayiye iade edip paranızı alabilirsiniz dediler.


Aldığım yere gittiğimde herhangi bir yetkili servise gitmem gerektiğini söylediler aynı şeyi müşteri temsilcisi de teyit etti. Bu arada ikamet adresim Kars, cihazı aldığım yer Afyon. Bu kez Ankara'ya tayin olduğum için ve Afyon'da yetkili servis bulunmadığından Ankara'da bir yetkili servise gittim, ancak bu servistekiler de tamir ettirdiğim servise götürmemi söylediler.


Kısacası şu; an tableti iade edip paramı geri alamıyorum. Beni bu kadar uğraşırım paramı iade etmedikleri ve bana müşteri hizmetlerinin yalan bilgi vermelerine dolayı hepsinden şikayetçiyim ve haklarında manevi tazminat davası açmaya hazırlanıyorum. Bir daha asla Samsung marka hiçbir şey almam. Kurumsal bir firmanın beni Türkiye'nin dört bir yanına gönderip durmasına inanamıyorum.

Gülfer 301 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi01 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler