06 Haziran 2014

Samsung Sorunun Birini Çözmeden Diğerine Bakmıyor

Samsung Firması ile 4441177 no'lu telefon üzerinden 06.06.2014 tarih ve saat 14:37' de yaptığım görüşmede, şirket politikası olarak telefonda bir sorun olması halinde o sorun yapılmadan başka bir soruna bakılamayacağı belirtildi.


Telefonumu şarj sorunu için gönderdim, fakat önce 490 TL karşılığında ekran sorununu yapmak istiyorlar. Ekran yaptırmak istemiyorum, şarj sorununu çözün dediğimde; şirket prensibi gereği ekranı yapmadan şarja bakmayız, gibisinden bir cevap aldım.


Aldığım cihazın sözleşmesi içerisinde, cihazda bir sorun yaşanması halinde, farklı bir sorun mevcutsa müşterinin talep ettiği sorunu, diğer sorunu çözmeden çözmeyiz gibi bir madde mevcut değil. Zorla dayatma yapılmakta.

Salih 755 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi09 Haziran 2014

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Telefon Temsilcisi06 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.   Saygılarımızla,     Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön