25 Ocak 2014 #2255714

Samsung Sorunumla İlgili Dönüş Yapmadı

Samsung telefonu aylardır serviste servis 3 kere yaptık dedi arızayı tespit edip almayı reddettiğimde servis sistemde sahibi gelip almadı olarak işlem görüyor. 1 ay önce sordum sizinle iletişime geçeceğiz dediniz geçtiğinizde sağolun fakat 27 aralıkta biz size dönene kadar birşey yapmanıza gerek yok dediniz. Bende son 1 haftadır yaklaşık 10 kez aradım. Sordum arkadaşlar size geri dönüş yapacakmış evet ben arkadaşları bilgilendiriyorum dediler. Hepsinde aynı şey. Elinizdeki cihazın Telefon olduğunu hatırlatmak istedim. Şimdiki telefonlarında hayatta ne gibi bir rollerinin olduğunu zaten biliyorsunuzdur. Daha fazla yazmaya gerek yok.

Mustafa 96 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa19 Aralık 2016

  Öncelikle, yapmadıkları telefonu iade almadığımı belirtmek isterim. Ayrıca Telefondan ara ara Gmail hesabıma erişim yapıldığına dair Gmail oturum geçmişinden aldığım bilgiye istinaden aradığımda Samsung yetkili servisinden Aldığım cevabın "Formatlasaydınız" olduğunuda şikayeleri okuanlara bildirmek isterim. Bu durum Söz konusu firmanın Kişisel Veriye saygısı olmadığını göstermektedir.

 • Mustafa04 Aralık 2014

  Telefon hala onlarda Çözüm üretme konusunda puanlama yap deseler vereceğim ğuan 100 üzerinden 10 olur. 10 u da telefona yazılımı yeniden yüklüyolar diye verebilirim ancak.

 • Samsung Telefon Temsilcisi27 Ocak 2014

  2255714 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Telefon Temsilcisi26 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön