Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Samsung Snapchat Kamera Sorunu Var

profile
28 Eylül 2022
690

Samsung M52 5G kullanıyorum, telefonun kendi kamerası gayet iyi iken Snapchat ® yakın çekiyor ayrıca kalitesi de kötüleşiyor bir türlü çözüme kavuşturamadım. Kamera ayarları da denedim fakat fayda etmiyor. Kamera problemimin çözülmesini istiyorum Samsung Türkiye ®.

Benzer Şikayetler

Samsung Telefon Telefon Kamerada Flaşı Çalışmıyor

profile
19 saat önce
227

Samsung a32 model telefonum fotograf çekerken kamera flaşı yanmıyor gece fotoğrafı çekilmiyor. Normalde flaş fener olarak açılıyor ama kameralarda açılmıyor. Snapchat ® Instagram ® gibi uygulamalarda da aynı problemi yaşıyorum maalesef ve bu sorunuma bir çözüm arıyorum

5
Çözüldü

Samsung Telefon Kamerada Flaş Sorunu

profile
21 saat önce
170
"Sorunum çözüldü çok teşekkürler. Benzer sorunu olanlar (ayarlar > genel yonetim > sıfırla > tüm ayarları sıfırla) yaparak sorunlarını cozumleyebilirler. Tekrardan çok teşekkürler."
3

Samsung A32 Kamera Kasma Sorunu

profile
08 Ağustos
346

Samsung A32 telefonum, Android 13 güncellemesini yükledikten sadece 5 gün sonra, TikTok, Instagram ve Snapchat gibi uygulamalarda video çekerken kasmalar başladı. İlk başta bu sıkıntının sadece uygulamalardan kaynaklandığını düşündüm, fakat sonrasında kendi kamera uygulamamda da aynı rahatsız edici ...

Samsung Telefon Samsun S20 Fe

profile
03 Şubat
671

Samsung Galaxy s20 Fan Edition cihazımda kamera ve mikrofona erişimi olan bir şeye girdiğimde sağ üstte yeşil bir simge çıkıyor. Snapchat ® kamera ses kayıt cihazı vs Ve bildirim sesi geliyor, bazen titreşim oluyor aşırı rahatsızlık duyuyorum çözüme kavuşursa sevinirim. Teşekkürler.

1 Yorum

Samsung Telefon Kamera Piksel Sorunu

profile
05 Aralık 2022
621

Samsung a23 kullanıyorum, telefonun kendi kamerası gayet iyi iken Snapchat ve WhatsApp'ta yakın çekiyor ayrıca kalitesi de kötüleşiyor bir türlü çözüme kavuşturamadım. Kamera ayarları da denedim fakat fayda etmiyor. Kamera problemimin çözülmesini istiyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Samsung Telefon Şikayetvar üye markasıdır
Henüz cevap vermedi
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 26 dk
Benzer Şikayet Yaz