27 Ocak 2014 #2260129

Samsung Sim Kartı Okumayan Cihaza Kullanıcı Hatası Dedi

07.01.2014 tarih faturalı Samsung GT-S5310 model telefon sim kartı okumadı ve Ekmen servise 15.01.14 tarihinde verdim ve değişim istedim. 21'inde sorguladığımda ürün hazır dendi gittiğimde sim kart yuvası değişmiş olarak verdiler, orada denedim yine çalışmadı.Tekrardan 21.01.2014'te form açıldı tamir istemediğimi değişim istediğimi özellikle belirttim.


24.01.14'te sorduğumda anakartında değiştiğini telefonun hazır olduğunu belirttiler.Servis sim yuvası kırıkmış ilk geldiğinizde dedi. O zaman anakart neden değişir? 4447711 no'lu bölüme şikayetimi belirttim maalesef onlardan da sonuç yok. 30 gün süresi dolmamış ve kullanılmamış telefona kullanıcı hatası denmekte. Ürünün iadesini istiyorum.

İbrahim 149 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim28 Ocak 2014

  Samsung merkezden arandığımda servisin benim sim kartımın yuvasını kırdığımı bu durumda kullanıcı hatası olduğunu belirttiler.Bende 5 dakika konuşulmayan telefonun sim kartının ilk takılmayla kırılıyorsa bunun zaten sıkıntılı bir durum olduğu zayıf malzeme kullanıldığını belirttim.Hadi diyelim bu benim hatam anakart değişikliğinde kim hatalı diye sorduğumda kem küm cevaplar aldım.Anakart neden değişti o zaman üründe hata yoksa.Ama şunu öğrendim Samsung merkez servis ne derse onu baz alırız diyerek tüketiciyi kaale bile almamaktadır.Servis çalışanın keyfine kalmış kullanıcı hatası veya değil demek.Çünkü merkezin servislere yaptırımı yok.Bir daha kolay kolay Samsung marka ürün almam çok net çünkü ürünün arkasında durmuyor.30 günlük sürede değişim yapmamak için açıkça beni zan altında bıraktılar.Çok yazık.

 • Samsung Telefon Temsilcisi28 Ocak 2014

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • İbrahim27 Ocak 2014

  Bize ulaşın bölümüne 5 defa ilettim bu durumu maalesef oradanda cevap alamadım.Tek söylenen ilgili birimlere aktarıldı efendim sözü.Sizden istediğim sonuca ulaşmanız.Çünkü ben 15 gündür mağdurum.

 • Samsung Telefon Temsilcisi27 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön