26 Haziran 2013

Samsung Sıfır Bozuk Cihazın Değişimi Yapılmadı!

1-2 Saatlik kullanımın ardından sorunun devam ettiğini fark ettim.Ertesi gün cihazı Samsung Türkiye yetkili servisine götürdüm.30 günlük cihazlarda değişim yapıldığını söyleyerek cihazı bırakmamı söylediler.Cihazda yazılımsal da olsa bir işlem yapılmamasını bildirdim. Telpa'dan aldığım formda kendilerine sunarak 20.06.2013 tarihinde teslim ettim.

26.06.13 tarihi olmasına rağmen tarafıma bir dönüş yapılmadı. 1 saatlik uğraş sonrasında servise ulaştım.Bir sıkıntı olmadığını fabrika ayarlarına geri döndürdüklerini söylediler.4 günlük işlem sonrasında cihazın hazır olarak bekletildiğini söylediler.Bana cihazın hazır olması ile ilgili dönüş yapılmadı.

Kemal 656 Okunma

Cevaplar

 • Kemal'ın Teşekkür Mesajı04 Temmuz 2013

  Yoğun uğraşlar sonucunda değişim raporu için servisin onay verdiği, samsung genel müdürlükten rapor yazılması ve onayı beklenildiği samsung türkiye genel merkezden ve müşteri hizmetlerinden söylenildi. Bakalım rapor için beklemekteyim,İlgililere teşekkürler.

 • Kemal28 Haziran 2013

  Cihazı tekrar Samsung yetkili servisi Ekmen servis beşiktaşa bıraktım. Cihazdaki sıkıntıları gösteren video resimleride servise teslim ettim. Samsung müşteri hizmetlerine arayıp haber verdim takip etmelerini istedim. Ayrıca teknosa müşteri hizmetlerinide arayıp takip etmeleriniz istedim. Herkes aynı şeyi söyleyip duruyor biz size bilgi vereceğiz.... bilgi veren kimse olmuyor ama nedense.... Eğer bu cihazı aynı şekilde tekrar bana geri verirlerse tüketici hakları mahkemesinde , Samsung, teknosa,ekmen servis , telpa hepsinden ayrı ayrı şikayette bulanacağım.

 • Kemal27 Haziran 2013

  Şikayette karakter sınırlamasından eksik bilgi çıkmış. Cihazı 08.06.2013 tarihinde teknosadan aldım.1 hafta kullandıktan sonra ısınma ve takılma sorununu farkettim. Önce telpa servise götürdüm iki gün orada kaldı, yazılım güncelleme yapıldı geri verildi, sonrasında samsung türkiye yetki servisine götürdüm fabrika ayarlarına döndürüp cihazı geri verdiler. Dün aksam teslim aldığım cihazı bu gün hiç kullanamadım,önce ısınıyor sonra takılıyor.Teknosaya gittiğimde getirin servise gönderelim 20 iş günü sonra belli olur diyorlar. 20 iş gününde adamlar cihazı sıfırdan yaparlar bu nasıl müşteri mennuniyetidir. Yarın cihazı samsung yetkili servise 3.kez tekrar götüreceğim ve o an orada bir çözüm değişim iade vs gibi sonuç üretilmezse direk tüketici hakları mahkemesine bizzat gideceğim...

 • Samsung Telefon Temsilcisi26 Haziran 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön