17 Mart 2014

Samsung Servisi Yüzünden Müşteriyi Mağdur Ediyor

Cep telefonumu Adapazarı teknik servisi 'Çınar Elektronik' e verdim. Ürünü ekranı sağlam olarak teslim ettim. (Servis fişinde kayıtlı) Ürünün garanti dışı olduğunu söyleyip, ekranı kırık şekilde geri vermeye çalıştılar. Kabul etmedim ve o şekilde almadım. Teknik personel, ''3 gün içinde ürün otomatik olarak sistemden çıkar ve sonrasında da almazsanız sorumluluk kabul etmeyiz'' dedi.
Ben de sistemden çıktıktan bir süre sonra mecburen geri aldım ve de Samsung'a şikayetimi belirttim. Samsung beni aradı ve ürünü geri aldığım için bir işlem yapılmayacağı söylendi. Ben de 'Bana servis tarafından verilen bilgi böyle; bu benim hatam değil' dedim. Kabul etmediler.

Kenan 644 Okunma

Cevaplar

 • Samsung Telefon Temsilcisi26 Mart 2014

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Kenan20 Mart 2014

  Herhangi bi bilgi aktarımı olmadı. Sadece buraya aynı mesajı copy paste yaparak çözüm üretemezsiniz. Büyük firma olmak bu demek değildir. Ben çözüm istiyorum, siz tüm şikayetlere aynı cevabı kopyala yapıştır yapıyorsunz. Bu müşteriye karşı ne kadar saygılı (!) olduğunuzu da gösteriyor. Şikayetim devam ediyor!

 • Kenan20 Mart 2014

  Samsung görevlisi robot gibi aynı cevabı c/p yapıp yolluyor. Haftalarca Geri dönüş yapılmıyor. Geri döndüklerinde ise bu robot mantığı bu sefer telefonda işlemeye devam ediyor. Çok kötü hizmet anlayışı.

 • Samsung Telefon Temsilcisi17 Mart 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön