22 Kasım 2013

Samsung Servisi Ekran Kırık Diye Kullanıcı Hatası Diyor!

Samsung S3 Mini (IMEI no : 35***55) (servis kayıt no 2275) cep telefonumu İstanbul'da bulunan güncel dijital yetkili servise ekranda oluşan karartı için gönderdim. Beni arayarak ekranda çatlak olduğunu kullanıcı hatası olduğunu söylediler. Telefonumu hiç düşürmedim ikincisi dışında ekranında hiç kırık çatlak olmayan bir telefonun içinde nasıl çatlak olur? Kırık olsa satın aldığım bayi nasıl aldı servise gönderdi.

Ferdi 97 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi26 Kasım 2013

    Kullanıcımız adına yetkili birimler ile irtibata geçilmiştir. Kullanıcımızın cihazı garanti haricidir. Ürünün, kullanım kılavuzuna aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar, garanti kapsamı dışındadır. (Garanti kapsam dışı kalan cihazlar için ücretli bakım onarım desteği verilmektedir) Garanti harici durumlar, standart olarak tüm üreticilerde aynı şekilde uygulanmaktadır. Samsung Electronics olarak, sadece yetkili teknik servislerimizin vermiş olduğu raporlar doğrultusunda bilgi verebilmekteyiz. Yetkili teknik servislerimiz, cihazınızda garanti harici bir durum ile karşılaştı ise, farklı bir işlem tarafımızdan yapılamamaktadır.İlginiz için teşekkür ederiz.   Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

  • Samsung Telefon Temsilcisi22 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön