12 Şubat 2014 #2290546

Samsung Servis Yasal Sürede Telefonumu Teslim Etmedi

20 ocak 2014 tarihinde Ümraniye Samsung bayii (Danıştek Bilişim) Samsung Gt-s5270k ürünümü bıraktım. Önce 40 TL servis ücreti çıkarttılar, ürünün garantili olduğunu ve faturayı ibraz edince tamam iptal edeceğiz dendi ( Bostancı Samsung tarafından 4-5 kez konuştum onlarla).


Sonra Ümraniye bayi günlerce beni telefon gelmedi diyerek oyaladı ve sonunda baklayı çıkardılar. Savcılığa bildirdik. Ben beklemek istemiyorum 1-2 ay neden bekleyeceğim. Operatöre her ay 35 TL ödüyorum. Acilen paramı iade etsinler istiyorum.

İhsan 95 Okunma

Cevaplar

 • İhsan03 Haziran 2014

  28 Mayıs da Tüketici Hakem heyeti beni haklı buldu ve Ücret iadesine Onay verdi. Yaşasın Adalet

 • İhsan08 Nisan 2014

  Samsung türkiye Sadece dinlemekle yetindi, farklı kişilere durumu anlattıp durdum, birkez bile olumlu - olumsuz dönüşleri olmadı, HAKLISINIZ demelerinden başka, 2,5 aydır telefonum yok. Dünya markası olmak böyle birşey sanırım..

 • İhsan08 Nisan 2014

  Samsung Türkiye süreçde 1-2 kez aradı ancak hiçbirinde bana olumlu veya olumsuz ne bir cevap ne de yol gösterilmedi. Sonuçda Tüketici Hakem heyetine başvuruda bulundum.. sonucu bekliyorum... Yetkili servise Emanet ettiğim Telefonumu çaldırdık diyerek kendilerini sorumluluktan kurtarmaları o kadar da kolay olmayacak, yasal yolları sonuna kadar takip edeceğim...

 • İhsan03 Mart 2014

  nerdeyse aradan geçen 1,5 ay süre sonra zoraki aldığım bilgi, 100 tl ödeyebiliriz, veya 2. el telefon verebiliriz. kabul etmedim, hukuki yollardan hakkımı arayacağım, tüketiciye saygı varmı bu memlekette göreceğiz.

 • İhsan18 Şubat 2014

  Bugün RH Elektronikden Mağaza Md olduğunu söyleyen Metin Yalçın ile görüştüm (216 505 11 11) yine oyalama yolunu seçtiler, ay sonuna kadar çözümleyeceklerini söyledi. (nedense inanmak gelmiyor) samsung'a ücret iadesi talebinde bulundunuz mu dedim, Hayır dedi, önce size telefon vereceğiz dedi kabul etmediğimi Tüketici Haklarından bahsedip ÜCRET İADESİ istediğimi söyledim. ısrarla Samsung a bildirimde bulunmasını ve bana CRM numarasını vermesini istedim, yarın vereceğini söyledi. bekliyorum.

 • Samsung Telefon Temsilcisi17 Şubat 2014

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • İhsan15 Şubat 2014

  Bu arada hem bilgilendirme hemde bir düzeltme yapmak istiyorum, Ürünü servise bıraktığım merkez RH bilişimdir. düzeltir, Danıştek firmasından hatalı bildirimden özürlerimi iletirim, Samsung firmasından 2 kez arandım ve sözle gayet nazik dinleyip ilgi gösterdiler, haklı olduğumu ve çözümlemeye çalıştıklarını belirterek sizi arayacağız diyerek kapattık, (1 günde çözülmesini beklemiyordu zaten). Bu arada bende prosedurleri tamamlamak için Cuma günü RH Ümraniye bayiye gidip değişim talep formu doldurmak istediğimi söyleyince, formlarımız elimize gelmedi, p.tesi gelecek dendi. Sözlü çıkıştıktan sonra eh 3 gün daha bekliyelim bakalım dedim. Bu arada Samsung RH bayiden tarafıma ne bilgilendirme ne de yardımcı olunmamaktadır.

 • Samsung Telefon Temsilcisi12 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön