20 Şubat 2013 #1644668

Samsung Servis Telefonun Sorununu Çözemiyor!

Wave 2 telefonumun 6 ayda ekranında bir sararma meydana geldi ve Bursa Yetkili servisine gönderdim. Telefon bana geri geldiğinde hafıza kartını okumuyordu. Samsung servisi bozduğu telefonu tekrar servise aldı ve kendi açtığı bu sorunu parça değiştirerek çözdü. Birkaç ay sonra değiştirdikleri ekranda ölü piksel oluştu. Telefonda da zamansız donma, kilitlenme ve kendini resetleme sorunu ortaya çıktı. Telefonu tekrar servise gönderdim. Tekrar ekran değiştirdiler ancak resetleme sorunu için sadece yazılım yüklemesi yapmışlar. Tabii ki bu sorunumu çözmedi. Telefon sürekli donuyor ve kendini resetlemeye devam ediyor. Tekrar servise gönderdim, sonuç aynı. Samsung başka servise gönderin diyor !!!

Kamil 38 Okunma

Cevaplar

  • Kamil24 Şubat 2013

    Samsung şikayete konu, problemli ürünle alakalı ilk hasar sorun ortaya çıktığından beri sorumsuzluk göstermektedir. Yasal hakkımın doğduğunu TÜKDER aracılığıyla öğrenmiş bulunuyorum. Gerekli başvuruları yapacağım. Samsung SSH anlayışında olmayan bir firma. Tüm tüketicileri bu konuda dikkatli olmaya davet ediyorum.

  • Samsung Telefon Temsilcisi22 Şubat 2013

    1644668 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazı ile ilgili bilgi alınarak, gerekli yönlendirmeler yapılmıştır. Konunun takibi için Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön