04 Mart 2014

Samsung Servis Telefonumun Şebeke Sorunun Gideremedi

Telefon açık olduğu halde arayanlar ulaşamıyor (ulaşılamıyor anonsu çıkıyor). Ben birisini aramak istediğim de ise arama tuşuna bastıktan sonra uzun uzun bekletip arama yapmadan bitiyor arama işlemi.

Bu durumu günde 2-3 kez yaşıyorum. Telefonu açıp kapatınca bir süre sorun çıkmıyor sonra tekrar aranamaz duruma düşüyorum. 2 kez servise gönderdim telefonu 15-20 gün telefonsuz kaldım ama hala sorun giderilmedi. ( Nevşehir sonrada Kayseri Samsung servisine gönderdim )

Halil 76 Okunma

Cevaplar

  • Halil07 Mart 2014

    Laf olsun diye arıyorlar, aynı kalıp cümlelerle geçiştiriyorlar. Nevşehir,Kayseri derken şimdi de başka bir ildeki servise götürün diyor; koskoca firmanın çözümü bu! Telefon Türkiye turnesine çıkacak! Değil s5, s25 çıksa bu kafadaki bi firmadan daha bişey almam..

  • Halil07 Mart 2014

    Sıfıra sıfır elde var sıfır...

  • Samsung Telefon Temsilcisi07 Mart 2014

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön