09 Eylül 2013 #2002322

Samsung Servis Telefonumun Değişimini Yapmıyor!

En son Samsung merkez tarafından değişim talebi iptalinin ardından Ekmen Servis yetkilisi ile görüştüğümde haklı olduğumu, cihazın değişim talebi ile ilgilenemediklerini, arızanın tespit edilmesine ve video kayıtları ile Samsung Merkeze bildirmelerine rağmen ne çözüm üretilmiş ne de değişim talebi kabul edilmiş.


Serviste mecburi olarak arıza tespit edilemedi açıklaması ile 20. gün cihazın çıkışını sağlamış. Bunun mantığını hiçbir yetkili açıklayamıyor ki açıklanamaz zaten. Güvenin ilgileneceğiz ve çözeceğiz 3 gün içinde diyen servis yetkilisine cihaz için 4 gün sonra gittiğimde hiçbir işlemin yapılmadığını gördüm.

Ekrem 51 Okunma

Cevaplar

  • Ekrem13 Eylül 2013

    sorunum ile ilgili çözüm sürecinde hiçbir katkısı olmadı firmanın geri dönüşlerinin. sadece prosedür olarak arayıp şikayetiniz varmış diyolar. Müşteri memnuniyetsizliğinde bir numara olmaya devam eden firma mantığını kınıyorum. Para kaybetmek yerine müşteri kaybetmeyi göze alan zihniyetin başarılı olamayacağını umarım görürler.

  • Samsung Telefon Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön