02 Ağustos 2013

Samsung Servis Tabletimin Arızasını Gideremedi!

Sahib olduğum Samsung P7500 tablet PC'yi son altı ay içinde dördüncü kez servise götürüyorum. İlkinde fabrikasyon ekran arızası ile başlayan serüvenim tableti verimli kullanamamam ve sürekli donmasıyla devam etmektedir. İlk götürdüğümde de son götürdüğümde de servisten değişim talep etmeme rağmen onaylanmıyor. Bir şekilde malzeme değişimi veya yazılım güncelleme ile müşteriyi bir hiç yerine koyuyorlar. Garantisi devam eden sattığı kusurlu ürünü değişime yanaşmayan Samsung firmasını tüketici haklarına da şikayet edeceğim.


Daha önce bana dört kere servise giren cihaz değişim olur demişlerdi. Şimdi dört kere servise gelip malzeme değişimi olursa değişim olur diyorlar. Samsung firmasını kınıyorum.

Ahmet 136 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet14 Ağustos 2013

    Gerekli incelemeler 15 gundur suruyor...merakla bekliyorum..

  • Samsung Telefon Temsilcisi02 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön