18 Şubat 2014
Yorum Yap
#2300962

Samsung Servis Tabletim Şarj Sorununu Gidermeden Gönderdi

Vatan Bilgisayar'dan 30.12.2013 tarihinde almış olduğum tabletin şarjı 10 dk'da bitiyordu. Vatan Bilgisayar değiştirme talebimle ( ki 30 günlük sürem vardı ) servise göndereceğiz diye aldı ürün servisten hiçbir şey yapılmadan aynı hatayla geldi. Değiştirmek istiyorum yine servise gidecek diyorlar.


Aldığımızdan beri henüz kullanamadık. Vatan bizim değiştirme süremiz ilk 15 gün diyor. Samsung servisi tekrar gönderin yine bakalım diyor. Yani kısacası kimse bir şey yapmıyor. Benim değiştirme sürem olan 30 günü Vatan Bilgisayar nasıl oluyor da 15 güne indirebiliyor.

Hatice 159 Okunma

Cevaplar

  • Hatice26 Şubat 2014

    Bir daha samsung ürünü almam mümkün değil. Vatan Bilgisayardan da herhangi bir ürün almam söz konusu bile olamaz.

  • Samsung Telefon Temsilcisi25 Şubat 2014

    Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Telefon Temsilcisi19 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

Ziyaretçi Yorumları