30 Aralık 2013

Samsung Servis Süresi ve Ürün Değişim Sorunu!

Samsung cihazın ekranı bozuldu. Bütün pixeller birbirine girdi. Bir arıza oluştu. 25 Kasımda servisle konuşup kargoya ürünü verdim. Cihaz yapılmış, serviste son testte tekrar aynı arızayı vermiş tekrar bakıyoruz dediler.


Servis süresi 20 gün demelerine rağmen bir ayı geçtiği halde hala dönüş yapılmadı. Samsung servisi ikinci sınıf firma gibi çalışıyor. Aynı durum başka firmalarda çok daha kısa sürelerde ve müşteriyi memnun ederek çözülüyor.

Züleyha 121 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi03 Ocak 2014

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Telefon Temsilcisi30 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön