19 Kasım 2013
Yorum Yap
#2124184

Samsung Servis Haksız Ücret Talep Ediyor!

3 ay önce Ersatel bayiinden aldığım Samsung S3 cep telefonu arızalandı ve tamir edilmesi için tamire verdim. Servis tarafından satılan cihazın kamerasının orijinal olmadığı bilgisi verildi ve bana 145 TL fiyat çıkarıldı. Şuan cihaz tamir edilmedi çıkış işlemlerinin gerçekleştiği söylendiği halde hala elime ulaşmadı. Hem 1300 TL ödediğim cihazın para iadesini alabilmem için ne yapabilirim.

Vildan Vildan 55 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi25 Kasım 2013

    Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

  • Samsung Telefon Temsilcisi19 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları