14 Şubat 2013

Samsung Şarj Aletinden Ses Geliyor!

3 ay önce garantili bir şekilde note 2 aldım. Ürünün şarj aletinden prizde takılı halde iken tıkır tıkır sesler gelmekte, şarj için telefonu bağladığımda bu ses kesilmektedir. Samsung servisinde konuyu ilettiğimde telefon ile beraber alabileceklerini ve bir kaç gün sürebileceğini belirttiler.

Bir kaç gün telefonsuz kalamayacağımı belirttim ve telefonu servise vermedim. Şarj aletindeki bir sorun yüzünden servisin telefonumu almak istemesi ve beni mağdur etmesi çok gereksiz. Samsung gibi bir firmaya bu tutumun hiç ama hiç yakıştıramadım.

Nedim 2.794 Okunma

Cevaplar

 • Nedim21 Şubat 2013

  Bu gün firma tarafından arandım ve konu hakkında bilgilendirildim. Çözüm amaçlı farklı altarnatifler sunuldu ilgi ve alakalarına teşekkür ediyorum.

 • Nedim18 Şubat 2013

  Ayrıca sizler ile yapmış olduğum görüşme neticesinde aynı cevapları almaktan usandım. Araba fiyatına telefon alalım sonra şarj aletiniz sorunlu diye iki - üç gün telefonsuz kalalım. Cidden bu hiç hoş değil.

 • Nedim17 Şubat 2013

  Bugün gun boyu telefonum acikti ve kesinlikle bir telefon almadim. Cevaosiz cagrimda nevcut değildi. SitemiDe bulunan iketisim numaram doğrudur ve tarafina samsung firmasi tarafindanherhangi bir arama yapilmamistir.

 • Samsung Telefon Temsilcisi17 Şubat 2013

  1631974 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön