13 Eylül 2013

Samsung S4'ün İç Ekranı Çatladı!

Daha 2 ay önce almış olduğum 35**13 IMEI no'lu cep telefonumun iç ekranı düşme-çarpma vs olmadığı halde nedeni belirsiz bir şekilde çatladı. Telefonumu şarjdan çıkardığımda ekranın açılmadığını, ancak geri ve home tuşlarının, ses düzeyi tuşlarının çalıştığını; fakat ekranın açılmadığını fark ettim.


Telefonumu kapatıp açmaya çalıştım ancak hiç bir tepki vermedi. Işık altında incelediğimde, ekranın sağ köşesinden çok dikkatli bakılınca görebilecek bir çatlak oluştuğunu farkettim. Telefonu servise götüreceğim ancak internetten araştırdığım kadarıyla ,fahiş fiyatlarla tamir ücreti istiyorlar. Benden kaynaklanmayan sorunumun çözümü için yetkililerden cevap bekliyorum.

Selma 104 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürünün, kullanım kılavuzuna aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar, garanti kapsamı dışındadır. (Garanti kapsam dışı kalan cihazlar için ücretli bakım onarım desteği verilmektedir) Garanti harici durumlar, standart olarak tüm üreticilerde aynı şekilde uygulanmaktadır. Samsung Electronics olarak, sadece yetkili teknik servislerimizin vermiş olduğu raporlar doğrultusunda bilgi verebilmekteyiz. Yetkili teknik servislerimiz, cihazınızda garanti harici bir durum ile karşılaştı ise, farklı bir işlem tarafımızdan yapılamamaktadır.İlginiz için teşekkür ederiz.   Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Selma14 Eylül 2013

    Bursa Samsung Yetkili Servisi masraf tespiti için ürünü aldı 3 iş günü içinde masraf miktarını bildireceğini söyledi. Ancak ekranın çatlamasının garantiye girmediğini, garanti harici servis hizmeti olduğunu belirtti. Telefon düşmedi, çarpmadı, telefonun ekranının neden çatlamış olabileceğine dair bir araştırma yapmadan bana nasıl garanti harici diye peşin cevap verebiliyorlar anlamıyorum. Lütfen en kısa sürede müspet bi cevap verin, zira bu telefona dünya kadar para verdim, böyle ne olduğu belli olmayan arızalar çıkaracaksa bi telefon parası kadar daha vereceğiz gibi gözüküyor. Marka itibarı için hoş bir referans olmaz.

  • Samsung Telefon Temsilcisi14 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön