17 Ocak 2014 #2240885

Samsung S4 Telefonum Konuşma Sırasında Kesiliyor!

Samsung S4 telefonumu çok severek kullanmama rağmen çoğu kişinin yaşadığı gibi sürekli hat düşmeleri, konuşma kesilmeleri yaşıyorum. Telefonu 4 kere Ekmen servise vermeme rağmen herhangi bir düzelme olmadı. Telefonun değişikliğini istediğime dair Ekmen servise son kez verdim. Üstüne 1,5 hafta geçmesine rağmen hala teknik inceleme yapıldığını üstüne Samsung Genel Merkeze gönderilip oradan cevap bekleneceği ve 2 haftalık bir süreç daha alacağı bilgisi verilmiştir.


Telefonumu zaten 1,5-2 aydır kullanamıyorum ve yapılamıyor. Bu kadar süreç ve sıkıntı sonucu değişim yapılmazsa zaten bu konuyu tüketici mahkemesine taşıyacağım. Fakat bu kadar süre insanların mağdur edilmesi yanlış.

Altan 188 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi22 Ocak 2014

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Telefon Temsilcisi17 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön