04 Şubat 2014 #2273656

Samsung S4 Telefonum Garanti Kapsamına Alınmıyor

Samsung S4 telefonu 20/01/2014'de satın aldım. Satın alırken Cepkask yaptırdım. 27/01/2014'de yolda yürürken düştüm, elimdeki telefonda düştü ve telefon her iki yanından zedelendi. Hemen cepkask'a kargoyla gerekli belgeleri de ekleyerek gönderdim.


03/02/2014'de Cep kask bana telefonu geri gönderdi başvurumu reddetmişler gerekçede cep telefonunun çizilmesi, iç ve dış yüzeyinde gelebilecek sıyrık çizik gibi estetik kusurlar demiş.


Cepkask yöneticileri; eğer telefonumda çalışmayı engelleyecek bir kusur olsaydı daha 3 gün önce aldığım telefonu Samsung'a gönderirdim. Telefon aldığım bayiide size ait hizmet paketinizi gösteren tek sayfalık kağıtta teminatlarınız olarak çarpma, düşme vs. yazıyor.

Oya 58 Okunma

Cevaplar

  • Oya07 Şubat 2014

    Sonuçlanana kadar cepkaskı birkaç kez aradığımda (evraklarımın elllerine geçip geçmediğine dair aramıştım) çok yardımcı oldular. Ama cep telefonumu değiştirmeleri gerekiyordu. Satın alırken konuştuğum turkcell satıcısı çarpma,düşme vs. karşı garanti deyince hemen kabul etmiştim telefonumu garantilemek için.

  • Samsung Telefon Temsilcisi04 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.   Saygılarımızla,     Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön