24 Ocak 2014 #2253698

Samsung S4 Mini Kutudan Arızalı Çıktı İadesini Kabul Etmiyorlar

Hatay Prime Mall Samsung mağazasından aldığım S4 mini, kutudan çıkarıp kullanmaya başladıktan 10 dakika sonra arıza verdi. Cihaz kendiliğinden arka arkaya kapanıp açılıyor, müdahale dahi edemiyorum.Koşulsuz iade edebilmem gereken bu ayıplı malı, Samsung Türkiye'nin "kuralları" gereği mağazaya iade edemiyorum.


Nakit verip aldığım ve gününde arıza veren cihaz için bir de servise gitmek zorundaymışım. Üstelik yazılımsal sorun ise iade/değiştirme yok, mekaniksel sorun ise var imiş. Adana Destek Bilişim, belirttiğim problemi tespit dahi etmeden yazılımını güncellemiş ve hazır diyerek ürünü teslim etti. Aldım, 1 saat içinde aynı arıza. "Getirin 'detaylı' bakalım" dediler. Müşteri kaybetmek budur.

Talha 208 Okunma

Cevaplar

  • Talha26 Ocak 2014

    Şikayetim üzerine Samsung Çağrı Merkezi tarafından arandım ve ilgilerinden memnun kaldım. Fakat Çağrı Merkezi, para iadesinin en az 20 iş günü sürdüğünü belirtti. En fazla ne kadar sürdüğünü sorduğumda ise böyle bir süre veremeyeceklerini belirttiler. Böyle bir konunun belirsiz olması anlaşılır gibi değil. Ürünü ikinci kez, bu sefer iade talebiyle aynı servise verdim. Probleminin yazılımsal olmadığının tespit edilmesi durumunda para iadesi sürecinin de gecikme olmadan tamamlanmasını temenni ediyorum.

  • Samsung Telefon Temsilcisi26 Ocak 2014

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Telefon Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön