08 Mayıs 2013

Samsung S4 Kampanyası!

Galaxy s4 cihazının kampanya süresince sistemlerin arıza vermesi sebebi ile giriş yapılamaması demek tüketicinin mağdur edilmesi anlamına mı geliyor ? neden Samsung bunun hakkında net olamıyor? galaxy s4 kampanyasına katılmış olmam gerekmektedir ve bende diğer kullanıcılar ve kampanyaya dahil olan sahışlarla aynı hakka sahip olduğumu düşünmekteyim .


Bana stok bahanesi ile hediyeden mahrum kaldığımın haberini vermemeniz için ne gibi bir yasal yola gitmem gereklidir. 27. 04. 2013 tarihinde satışa çıkan ve kampanyaya katılım sağlayan kişi sayısının stok miktarına ulaşılması sonucu sistemin hata vermesi sağlandığı kanısına varmış bulunmaktayım ve bana açıklayıcı bir dönüş yapılmasını istiyorum .

Yasar 307 Okunma

Cevaplar

  • Yasar09 Mayıs 2013

    her şikayete bir kere mi arama yapabiliyorsunuz? kaldıki ben akabinde aradım çağrı merkezini ve aranmış oldugumu ancak cevap veremedıgımı tekrar aranılmamı söyledim kimse bana geri dönüşte bulunmamıştır. şimdi öncelikle tarafınızdan aranılmamı rica ediyorum. kampanyanın süresini geçirdik ben kampanyaya 1 mayıs itibari ile katılmış olmam gerekiyordu şayet sistemlerinizdeki hata olmasaydı. şimdi merak ettiğim konu şu ürün stoklarla sınırlı diye bana siz kampanyadan yararlanamıyorsunuz denirse bu durumda ki maduriyetimin sebebi kim olacak?

  • Samsung Telefon Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön